O nas

GO-leasing to dynamicznie rozwijająca się partnerska sieć brokerów leasingu. Obsługujemy Klientów na terenie całego kraju. Współpracujemy z 28 najlepszymi firmami leasingowymi oraz bankami, aby spełnić oczekiwania przedsiębiorców w zakresie finansowania ruchomości i nieruchomości.
Jesteśmy firmą niezależną, pracujemy w imieniu i na rzecz naszych Klientów. Wybieramy dla Państwa bezpłatnie i skutecznie najkorzystniejsze oferty leasingu na rynku.

Co nas wyróżnia?

  • Dostęp do rabatów flotowych większości marek samochodówych dystrybuowanych w Polsce. Nasi klienci chcący zakupić nowe samochody mają możliwość skorzystania z wysokich rabatów (tzw, flotowych) niedostępnych dla indywidualnych odbiorców. Więcej na go-auto.
  • Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie zawierania umów leasingu. Nasi Kontrahenci nie tracą czasu na zbędne formalności – to my wypełniamy za nich wszelkie formularze, wnioski, załatwiamy zaświadczenia, pilnujemy terminów rozpatrzenia wniosków, rejestrujemy samochody, jesteśmy w stałym kontakcie z Klientami od momentu pojawienia się pomysłu na leasing aż do zakończenia umowy.
  • Codzienna aktualizacja i bieżąca znajomość wszystkich ofert leasingowych na rynku. Jeżeli pojawia się nowa oferta lub promocja, to wiemy o nich pierwsi. Dzięki temu nasi Klienci unikają długotrwałego i frustrującego procesu poszukiwania informacji w nowej rzeczywistości.
  • Skuteczność w załatwianiu Państwa wniosków. Dzięki szczegółowej znajomości kryteriów, jakie stosują firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków, potrafimy skutecznie dobierać oferty, nawet przy najbardziej nietypowych sytuacjach biznesowych i przedmiotach leasingu.
  • Profesjonalne i rzetelne doradztwo w doborze najbardziej optymalnej oferty – także w kontekście korzyści podatkowych i rachunkowych.
  • Najkorzystniejsze finansowo oferty leasingu w Polsce. Dzięki centralnie wynegocjowanym umowom z firmami leasingowymi mamy dostęp do najbardziej atrakcyjnych warunków leasingu na rynku!
  • Bezpieczeństwo transakcji.
  • Doświadczeni i przeszkoleni doradcy leasingowi na terenie całej Polski. Jesteśmy mobilni.Szanujemy czas naszych Klientów - dojedziemy do nich w dowolne miejsce w Polsce.

Oddział Południe - Kraków

Dzięki największej w Polsce Sieci Partnerskiej zapewniamy obsługę naszych klientów w całym kraju. Skontaktuj się znami, a zapewnimy Tobie pełną obsługę w każdym miejscu!!!

Zadzwoń teraz +48 697 588 997

Oddział Południe: Kraków, Katowice, Sosnowiec, Gliwice, Śląsk, Czeladź, Olkusz, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Oświęcim, Zakopane, Nowy Targ, Myślenice, Bukowina Tatrzańska, Skawina, Rabka - Zdrój, Chrzanów, Zator, Trzebinia, Olkusz, Wolbrom, Miechów, Szczawnica, Tarnów, Bochnia, Nowy Sącz, Stary Sącz, Małopolska, Bielsko-Biała, Wrocław, Opole, Rzeszów, Mielec, Jasło, Częstochowa, Wałbrzych, Jelenia Góra, Kłodzko, Karpacz, Szklarska Poręba, Debica, Łańcut, Ustrzyki Dolne, Przemyśl, Radomsko, 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki działania mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce